X
تبلیغات
رایتل

گرجستان

ایرانیان در گرجستان

درباره بنگاههای تن فروشی ایرانی سکوت کنید!

بتازگی دیدگاهی دریافت کردم در رابطه با مقاله بنگاههای تن فروشی ایرانی. چون اظهار نظر مربوطه بسیار مفصل است و  البته پاسخ مفصلی را هم می طلبد، آن را بطور جدا گانه در این پست منتشر میکنم و البته پاسخ آن را هم بزودی در همین پست اضافه خواهم کرد:

سلام

جناب گلچین فر من از خوانندگان وبلاگتون هستم وبا دیدن این پست شما واقعا شوکه شدم . شما واین پست!!!
این به اصطلاح شفااف سازی برای چه قضیه ایست ؟ برای اینکه راه وچاه دست وپا کردن روسپی رو تو گرجستان به مشتاقان نشان دهید ؟ به نظر شما راه بهتری برای اینکه گردشگران ایرانی را نسبت به این مسائل اگاه کنید تا دچار مشکل نشوند نبود ؟؟؟ نیاز بود تجربه شخصی خودتون در برخوردبا یه ایرانی که داره از کثیف ترین راه ممکن امرا معاش میکنه رو بیان کنید . شما خواسته یا ناخواسته دارید برای این کار و جذب گردشگر تبلیغ میکنید !!! حواستون هست ؟ من چند بار پستتونو خوندم تنها شفاف سازی این بود که راحت میشه روسپی و تن فروش برا خودتون تو گرجستان جور کنید !!! من اصلا همچین پستی رو از شما توقع نداشتم !دست وپا کردن روسپی متاسفانه توی مملکت ما ایران هم راحت شده . آیا لزومی برای تبلیغش هست ؟؟؟ شما میگید معلم اخلاق نیستید درست پس معلم ضد اخلاق و خانواده نباشید . حواستان هست که با این پست شما چند تا ادم اومدن و تجارب گرانقدر !!! خودشونو برای دیگران گذاشتن !!! شما شاید مذهبی نباشید ولی فکر کنید ممکنه چد نفر با دیدن وخوندن این پست ونظرات علاقمند بشن و دست به کار! سنگینی کار همه اینا ومسئولیت صدمات اخلاقی و… اونا گردن شماست ! چون شما استارتشو زدید. هر کس این کاره باشه خودش بو میکشه پیدا مکینه نیاز به راهنمایی شما نبود. در ضمن کشور گرجستان هم اینقدا بی درو پیکر نیست که هر کس هر چی میخاد بدست بیاره .من خودم گرجی ایرانی هستم وبا گرجیهای گرجستانی زیادی برخورد داشتم خوب اونارو میشناسم که چقدر مذهبی واخلاق گرا هستن البته با توجه به معتقدات مذهبی مسیحیت ارتدوکس .اگه واقعا قصدتون اینه که به خانواده ها هشدار بدید که حواسشون بیشتر به خود وفرزندانشون جمع باشه که فبها واگر غیراز اینه واقعا براتون متاسفم . خیلی بهتر واخلاقی تر میتونستید این امر رو بیان کنید . درست نبود که بخاطر محدودیتهای جنسی در ایران و تشنگی جوونها و … این مطلب رو بذارید که به اصطلاح بازار گرمی کنید . من نمیگم معلم اخلاق باشید ولی فکر میکردم اخلاقی تر از این مسائل باشید . اگه من اشتباه برداشت کردم منو قانع کنید واگه حق با منه مردانه قبول کنید و ین پست را حذف ویا اصلاحش کنید ونظرات افرادی که تجارب جنسیشون بیان میکنند رو تایید نکنید . اینجا که یه سایت سکسی نیست ؟! اینجا یه سایت گردشگری هستش که خیلی از بازدید کنندگانش انسانهای اخلاق گرا و اهل خانواده هستن نه یه مشت هوسران که همه فکر وذکرشون شده سکس وهوسرانی!
امیدوارم که نظر بنده رو تایید کنید و بعدشم پاسخ منو بدید .

پاسخ:

- بطور کلی دوست من، با این نظریه موافق نیستم که در برخورد با ناهنجاری ها باید سکوت کنیم. بلکه بنظر من راه حلها با اطلاع رسانی  و آگاه کردن عموم بدست خواهند امد. طرفداران سانسور و محدود کردن آزادی بیان همواره استدلالی مانند شما را مطرح می کنند که درباره فلان موضوع حرف نزنید.

- من شخصن شاهد بودم که خانواده هایی بی اطلاع از جریانات گفته شده به بنگاههای تن فروشی رفته اند و در آنجا به شادی و پایکوبی پرداخته اند، با این پندار که انجا یک محیط شاد و موزیکال است شبیه به رستورانهای سنتی گرجی. بیخبر و بی اطلاع از اینکه در همان زمان که انها به شادمانی مشغول هستند عده ای دارند برای دختران و زنان خانواده  نقشه های شیطانی طراحی میکنند.

- همانطور که خود شما هم فرمودید کسانی که دنبال  سکس هستند و حاضرند برای این منظور رنج سفر گرجستان را هم تحمل کنند، خودشان بهتر از بنده و جناب عالی می توانند این مراکز را پیدا کنند. همانطور که در مقاله مزبور نیز توضیح دادم، متاسفانه سرویس دهنده های سیار ایرانی هم در این زمینه نیز بوجود امده اند.

تاریخ ارسال: دوشنبه 10 مهر‌ماه سال 1391 ساعت 04:09 ب.ظ | نویسنده: جواد گلچین فر | چاپ مطلب 2 نظر