X
تبلیغات
رایتل

گرجستان

ایرانیان در گرجستان

زن 26 ساله با ظاهری زیبا

اسلام
احترامابه اسحضارمیرسانم من زن26 ساله هستم با قد 170 و باظاهری زیبا به علت ناامن بودن موقعیت زندگیم ازدست شوهرم که جنون دارد میخواهم به گرجستان سفرکنم و با درآمد بخورنمیری زندگی شروع کنم و ازدستم آرایشگری قالی بافی و 2 سال درشرکتی اپراتوری کردم تجربه دراین کارها را دارم اگربیایم تفلیس میتوانم بدونه تن فروشی زندگی معاش خود را بگردانم لطفا راهنماییم کنید که چیکارکنم من منتظر هرچه سریعتر شماهستم.

باتشکرفراوان. 

پاسخ:

 نامه شما بیشتر شبیه آگهی های همسریابی است تا درخواست کار. از این زاویه اگر بخواهیم به موضوع نگاه کنیم، کدام مردی است که نخواهد با یک دختر جوان، زیبا و خوش قامت زندگی کند؟ به احتمال زیاد در طول مسیر و قبل از اینکه به گرجستان برسید چند خواستگار برای شما پیدا خواهد شد.بعید نیست برخی از خوانندگان همین وبلاگ هم با خواندن این نامه ، تلاش کنند تا شما را پیدا کنند. امیدوارم اینبار با استفاده از تجربیات گذشته مرد دلخواهتان را پیدا کنید.

اما اگر قصد شما تنها کار کردن است و نمی خواهید با وابسته شدن به یک مرد دیگر از چاله به چاه بفتید ، متاسفانه مشکلات بسیار زیادی پیش پای شما در گرجستان خواهد بود. کار پیدا کردن در این کشور بسیار مشکل است و سطح دستمزدها بسیار پائین. اما شما در کنار تحمل این مشکلات باید دائم مراقبت خودتان هم باشید که مورد سوء استفاده جنسی آقایان هم قرار نگیرید.

توصیه بسیار جدی من به شما این است که با یک مشاور امور خانواده در شهر محل زندگی خود مشورت کنید. پیش از هر تصمیمی در مورد مهاجرت به گرجستان اقوام درجه یک و کسانی را که بهشان اعتماد دارید، در جریان قرار دهید. فراموش نکنید، در شرایط دشوار زندگی همه ما ممکن است دچار اشتباهاتی جبران ناپذیر بشویم. مشورت با افراد مورد اعتماد باعث می شود که بتوانیم  درست تر تصمیم  بگیریم.

تاریخ ارسال: جمعه 11 مرداد‌ماه سال 1392 ساعت 05:52 ب.ظ | نویسنده: جواد گلچین فر | چاپ مطلب 6 نظر